טלפון: 03-5117033
ד"ר אילן כהן
אורטופד מומחה לניתוחי הקרסול וכף הרגל
  • ניתוח הלוקס ולגוס ואצבעות-פטיש.
  • ניתוח מטטרסלגיה (כאבים בכרית כף הרגל).
  • ניתוח דורבן או דלקת\קרע בגיד אכילס.
  • ניתוח קיבוע סוב-טאלארי.
  • ניתוחי שברים בקרסול וכף הרגל.
  • הערכת-נכות אורתופדית לנפגעי תאונות.
  • הכנת חוות-דעת משפטית לאחוזי נכות.

כף רגל

כף הרגל האנושית הינה חלק מרכזי בגופנו שמשמש אותנו לתנועה ממקום למקום. איבר מורכב זה מכיל מערכת סבוכה של עצבים, עצמות, כלי דם, גידים ושרירים.
כפות רגלינו הינן מבנה מתוחכם ומורכב שמטרתו הינה לאפשר לנו תנועה רבגונית על משטחים שונים. מאמר קצר על מבנה כף הרגל.
דלקת בכף הרגל הינה מצב מעיק שעדיף להימנע ממנו מראש מאשר להגיע לשלב אשר בו יש לפתוח בסדרת טיפולים. ממה היא נוצרת וכיצד ניתן להימנע ממנה?
ישנם מספר גורמים ידועים ושכיחים לכאבי רגליים. בפניכם רשימה קצרה של אותם גורמים יחד עם אפשרויות טיפול והימנעות ראשונית.
מנקעים חוזרים ועד דלקת במפרקים של אצבעות כף הרגל - אפשרויות שונות לטיפול בכאבים בכף הרגל בסיקור המיוחד שלפניכם.
בחירת נעליים לתינוק שעומד לעשות את צעדיו הראשונים היא לא בחירה פשוטה כל כך, ויש כמה משתנים חשובים שכדאי לקחת בחשבון. זאת משום שכף הרגל שלו עדיין ממשיכה להתפתח, ואם תרצו להבטיח התפתחות תקינה, רצוי שתדעו לקראת מה אתם הולכים.
רבים באוכלוסייה זקוקים למדרסים לכף רגלם מסיבות שונות, בין היתר חיילים ביחידות קרביות, ספורטאים, ילדים, חולי סוכרת ועוד. יש להתאים את המדרסים באופן מדויק לכף הרגל של המטופל, ולהם תפקיד חשוב בפיזור יעיל של הלחצים המופעלים על כף הרגל, לשיפור ביציבה ובתנועה ולהפחתת כאבים.
על הנתונים שחשוב לבדוק על אבקת החלבון בה בוחרים, התייעצות עם אורתופד מומחה בנושא ותכנון נכון של שגרת האימונים שלכם - זאת ועוד בסיקור מיוחד זה.
פגיעות ופציעות בכף הרגל הן שכיחות בכלל ובקרב ספורטאים בפרט. הן נגרמות לא רק בשל מאמץ יתר אלא מהעובדה כי הן אלה שנושאות את משקל הגוף. לדוגמה: פציעות וכאבים במפרקי אצבעות הרגליים, נקע בקרסול, שברי הליכה, שפשופים קשים, התקלפות עור, שלפוחיות שמתפוצצות ועוד.
ציוד רפואי הוא יקר. לאחר שהשקעתם מחשבה רבה והחלטתם לקנות ציוד רפואי איפה תקנו? הנה מאמר שעשוי לשפוך לכם קצת פרטים.
מאמר אשר מדבר על דחיפות הטיפול בבעיות בכפות הרגליים בכלל ובבליטה בעצם כפות הרגליים בפרט. אם גם אתם חשים כאבים בכפות הרגליים או שאתם מרגישים כי אתם מוותרים על הליכה טובה רק בשל כאב או אי נוחות, הגעתם בדיוק למקום הנכון.
טיפול רפלקסולוגיה הוא שיטת טיפול ואבחון שמתבצעת דרך כף הרגל ובה משתקפים בכפות הרגליים כלל מערכות הגוף. הטיפול נעשה ע"י עיסוי ולחיצות בחוזקות משתנות.
כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לרפואת הקרסול וכף הרגל
בניית אתרים אי.קיי.דיזיין  בניית אתרים אי.קיי.דיזיין