טלפון: 03-5117033
ד"ר אילן כהן
אורטופד מומחה לניתוחי הקרסול וכף הרגל
  • ניתוח הלוקס ולגוס ואצבעות-פטיש.
  • ניתוח מטטרסלגיה (כאבים בכרית כף הרגל).
  • ניתוח דורבן או דלקת\קרע בגיד אכילס.
  • ניתוח קיבוע סוב-טאלארי.
  • ניתוחי שברים בקרסול וכף הרגל.
  • הערכת-נכות אורתופדית לנפגעי תאונות.
  • הכנת חוות-דעת משפטית לאחוזי נכות.

אורטופד מומחה לאחר תאונת עבודה

תאונת עבודה יכולה לתפוס אתכם לגמרי לא מוכנים, ולעיתים חוסר ההיכרות שלכם עם התחום יכולה להיות בעוכריכם. כאשר מתרחשת תאונת עבודה, על הנפגע מוטלת החובה להוכיח היא אותה תאונה התרחשה בזמן העבודה או בדרך לעבודה או בדרך הביתה מהעבודה.

אך לא די בכך, על הנפגע ישנה את החובה להוכיח כי ישנו קשר ישיר בין התאונה לנזק שנגרם לו כתוצאה מכך. לשם כך חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע אשר ידע לנתח את המצב ולספק לכם חוות דעת אמינה אשר תשכנע את הביטוח הלאומי לספק לכם את הקצבה המגיעה לכם. כמובן שאם לנפגע נוצר נזק במגוון רחב של אלמנטים, עליו להגיש תסקיר של רופא מומחה המתעסק בכל אחד מהתחומים הללו.

 

החשיבות של אורטופד מומחה לאחר תאונות עבודה

אורטופד הוא איש המקצוע החשוב ביותר מיד לאחר תאונת עבודה, ברוב המקרים לאחר תאונת עבודה הנזקים יהיו בעיקר נזקים הקשורים לתאונה תקינה או לתפקוד אפקטיבי של חלקים בגוף. רק אורטופד מומחה יוכל לספק לכם חוות דעת אמינה אשר תוכיח כי התאונה היא זאת שגרמה לפגיעה בכם, ולא פחות חשוב כי אתם תתקשו מאוד לחזור לעבודה באינטנסיביות הנדרשת כפי שעשיתם עד כה.

חשוב מאוד שתתייעצו עם אורטופד מומחה לאחר תאונות עבודה על מנת שיסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות. כך לא תסכנו את עצמכם או תחשפו את עצמכם לנזקים שעלולים לא רק שלא לשפר את הפגיעה שממנה אתם סובלים, אלא במקרים מסוימים אף להחמיר אותה. לכן חשוב מאוד שלא תעשו טעויות שאתם עוד עלולים לשלם עליהם זמן רב לאחר שהפגיעה כבר תחלים ותוכלו לחזור לעבודה הרגילה שלכם.

 

צריכים אורטופד מומחה? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם נמצאים בבירוקרטיה של העברת המסמכים אל ביטוח לאומי, ככל הנראה תצטרכו חוות דעת של אורטופד מומחה לאחר תאונות עבודה. במצב כזה חשוב מאוד שתפנו לאורטופד אשר מכיר את התחום על בוריו, ויוכל לספק לכם חוות דעת מקצועית אשר תשמור על הבריאות שלכם.
כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לרפואת הקרסול וכף הרגל
בניית אתרים אי.קיי.דיזיין  בניית אתרים אי.קיי.דיזיין