טלפון: 03-5117033
ד"ר אילן כהן
אורטופד מומחה לניתוחי הקרסול וכף הרגל
  • ניתוח הלוקס ולגוס ואצבעות-פטיש.
  • ניתוח מטטרסלגיה (כאבים בכרית כף הרגל).
  • ניתוח דורבן או דלקת\קרע בגיד אכילס.
  • ניתוח קיבוע סוב-טאלארי.
  • ניתוחי שברים בקרסול וכף הרגל.
  • הערכת-נכות אורתופדית לנפגעי תאונות.
  • הכנת חוות-דעת משפטית לאחוזי נכות.

אורטופדיה – למי זה מתאים?

אתם לא מרגישים בנוח עם המצב הגופני שלכם, ואתם מרגישים שכאבי הגב והברכיים פשוט לא מאפשרים לכם לתפקד בצורה חלקה? אם אתם רוצים לחיות את החיים שלכם בצורה טובה יותר, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים לטפל במצב שלכם בהקדם, ובעזרתם של אנשי מקצוע בעלי ניסיון.
 
עליכם להבין שכיום יש לא מעט טיפולים אפקטיביים במיוחד אשר יוכלו להעניק לכם את היכולת ללכת בצורה הרבה יותר טובה, וזאת מבלי שתצטרכו לסבול מכאבים בסופו של דבר. אתם לא בטוחים בדיוק מה יהיה כדאי לכם לעשות על מנת להבטיח שאתם פועלים כשורה? פשוט פנו אל מטפל מקצועי.
 

משנים לטובה את אורח החיים


אל תתפשרו על איכות החיים שלכם כאשר מדובר בכאבים מהם אתם סובלים. הסיבה לכך היא שבמקרים לא מעטים טיפול אורטופדי פשוט יוכל להפיג מכם את כל הכאבים ולאפשר לכם להרגיש הרבה יותר בנוח עם הדרך שבה אתם מתנהלים. זה ללא ספק משהו שאתם תוכלו לשנות בקלות, וזאת בהנחה ואתם פשוט תבחרו לשקול את הצעדים שלכם והדברים שאתם בוחרים לעשות.
 
עליכם להבין שכמעט בכל מצב יש משהו שאתם תוכלו לעשות על מנת להקל על עצמכם ולא לסבול ממצב שבו יש לכם כאבים בגוף. המפתח להתמודדות עם כל אותם מצבים זה לבחון את מה שאתם בוחרים לעשות ולחשוב האם אתם יכולים לעשות משהו שונה, אשר יוכל לגרום להפוגה בכאבים שאתם חשים.
 
הכאבים שאתם חשים הם בוודאי לא נעימים, והם יכולים להעכיר את איכות החיים שלכם רבות. בשל זאת, יהיה כדאי לכם לחשוב על ההתנהלות שלכם והדרך שבה אתם בוחרים לפעול על מנת לטפל באותם כאבים. 
 

אל תשכחו לשנות את התזונה


בכדי שאתם תוכלו להביא לשינוי מהותי בחיים שלכם מבחינה בריאותית, יהיה כדאי לכם להביא בחשבון גם את הנושא התזונתי. כך אתם תוכלו לשפר את התפקוד הכולל של הגוף שלכם ולהרגיש הרבה יותר בנוח בסופו של דבר. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון למען ההרגשה הכללית שלכם.
 

רכישה של כסא גלגלים איכותי
 

בכדי שאתם תוכלו להגיע ממקום למקום בנוחות מקסימאלית, יהיה כדאי לכם לשקול את האפשרות לעשות שימוש בכסא גלגלים. כך אתם לא תצטרכו לסבול יותר מידי בכל פעם שאתם רוצים להתנייד. זה ללא ספק משהו שיקל עליכם משמעותית ויסייע לכם לחיות את החיים שלכם בצורה פשוטה יותר.
 
כמובן שבכדי שאתם תוכלו לשפר את המצב הגופני שלכם לאורך זמן, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים לעשות טיפול אורטופדיה. שימוש בכסא גלגלים זה דבר אחד, אבל לצד זאת אתם צרייכם לדעת לפנות אל גורמים רפואיים שיוכלו להקל על המצב שלכם ולהפוך אותו להרבה יותר טוב.
 
כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לרפואת הקרסול וכף הרגל
בניית אתרים אי.קיי.דיזיין  בניית אתרים אי.קיי.דיזיין