טלפון: 03-5117033
ד"ר אילן כהן
אורטופד מומחה לניתוחי הקרסול וכף הרגל
  • ניתוח הלוקס ולגוס ואצבעות-פטיש.
  • ניתוח מטטרסלגיה (כאבים בכרית כף הרגל).
  • ניתוח דורבן או דלקת\קרע בגיד אכילס.
  • ניתוח קיבוע סוב-טאלארי.
  • ניתוחי שברים בקרסול וכף הרגל.
  • הערכת-נכות אורתופדית לנפגעי תאונות.
  • הכנת חוות-דעת משפטית לאחוזי נכות.

מרפאת כאב

לא מעט אנשים סובלים מכאבי רגליים שמקורם בברכיים, בקרסוליים או בכפות הרגליים. לעיתים ישנן סיבות לכאבים הללו אשר הטיפול שבהן הוא ממוקד וחד פעמי ובסופו ישנה הקלה ניכרת ובכאב ולעיתים סוג הכאב הוא סוג שאיננו מרפה בשל סיבות כאלו ואחרות ולכן, האופציה הטובה ביותר לסוג כאבים מעין אלו היא מרפאת כאב.

מהי מרפאת כאב?
מרפאת כאב היא מקום אשר רלוונטי עבור אנשים שסובלים מכאבים חוזרים ונשנים באזורים שונים בגופם. מטרת המרפאה היא להקל על הכאב של אותם האנשים הסובלים ממנו ולא לאבחן את מקור הכאב. המרפאה מטפלת בכאבים אקוטיים שאלו כאבים אשר מופיעים מדי פעם בפעם ללא התראה ונמשכים פרק זמן כלשהו לא ידוע עד שהם נגמרים, כאבים כרוניים אשר מלווים את האדם הסובל מהם כמעט לאורך כל יומו ועוד. הכאבים הללו לרוב יגרמו מכמה סיבות כגון: פגיעה במערכת העצבים, גידול סרטני אשר מסב כאבים גופניים כאלו ואחרים או תופעות הלוואי של הטיפול בגידולים סרטניים אשר מסבים כאבים בגוף, ציסטות שונות הממוקמות באיברי הגוף או כל סיבה אחרת אשר מסבה כאב רב לאזורים שונים בגוף כגון: הגב, הקרסוליים, הברכיים והרגליים ואין להם טיפול חד פעמי אשר מסייע להעלמת הכאב.

כיצד מטפלים בכאבי רגליים במרפאת כאב
כאבי ברכיים וקרסוליים הם דבר שכיח מאוד כמעט בכל סוג של אוכלוסייה. כאשר מדובר באוכלוסייה צעירה כאבי רגליים יכולים לנבוע ממאמץ פיזי או כאבי גדילה, כאשר מדובר באוכלוסייה בוגרת יותר, כאבי ברכיים או קרסוליים יכולים לנבוע מספורט מאומץ ובאוכלוסייה מבוגרת כאבי ברכים וקרסוליים יכולים לנבוע משינויים אנטומיים במבנה הברך או הקרסול ועוד. מכיוון שהכאבים הללו הם נפוצים מאוד ולרוב הם כאבים מתמשכים אשר אין להם פתרון הרמטי, מרפאת כאב היא הכתובת לפנות אליה למען מזעור הכאבים עד כמה שניתן בעזרת טיפולי פיזיותרפיה, טיפולים תרופתיים שונים כמו הוצאת ציסטה ועוד.

יתרונותיה של מרפאת הכאב
לא מעט אנשים הסובלים מכאבים שונים ברגליים הולכים לרופא לברר את מקור הכאב, הרופא שולח אותם ללא מעט בדיקות בכדי לברר את המקור לכאב בינתיים לא נותן להם שום טיפול והכאב מפריע לאותם האנשים לתפקד כשורה במהלך חיי היומיום שלהם. לכן, מרפאת כאב היא מרפאה אשר במקביל לתהליך הבירור מתמקדת בהקלה על הכאב והעלמתו עד כמה שניתן. במידה ואין סיבה ברורה לכאבך, במרפאת הכאב יעניקו לך טיפול כל פעם שתידרש לו לצורך הקלה בכאב בכדי לשפר את איכות חייך ובכדי שתוכל להתנהל באופן הטוב ביותר מבלי שהכאבים ירתקו אותך למיטתך.

הרבה אנשים אשר לא מכירים את מרפאות הכאב מוצאים את עצמם בגילאים שונים נמנעים מלא מעט פעולות פיזיות שונות הכרוכות בשימוש ברגליהם מכיוון שהדבר מסב להם כאב שגורם להם לחוסר תפקוד. מרפאת כאב היא האלטרנטיבה עבור אותם האנשים להעלים את הכאב עד כמה שניתן בכדי שהם יוכלו להשתמש ברגליים שלהם בכל פעולה לה הם נדרשים מבלי להרגיש כאב ובלי קושי.
כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לרפואת הקרסול וכף הרגל
בניית אתרים אי.קיי.דיזיין  בניית אתרים אי.קיי.דיזיין